Kojení s láskou

Způsob hodnocení

Způsob hodnocení

Nabízím několik variant spolupráce, tedy i možnosti ohodnocení.

Balíček služeb – předporodní 1,5 – 2 hodinová příprava a jedna poporodní návštěva u vás doma či v porodnici. K tomu poradenství po telefonu v rozsahu 30 minut kdykoli, jenž je možné využít i postupně po částech. 3000,-
Samostatná konzultace – 777,- hodinu.

Předporodní příprava, povídání o kojení, fyziologických procesech, propojení s děťátkem – 1,5 – 2 hodiny. 1500,-
V případně osobního setkání k ceně uděláme dohodu o cestovném, pokud vyžaduje doprava k vám z mé strany náklady, případně delší čas.

Možné kombinace a individuální dohody jsou možné, vše je vždy v souladu. Pokud se naše cesty mají sblížit, jistě najdeme i vhodnou formu a způsob, jak vyrovnat energie.

Dobrá zpráva také je, že některé zdravotní pojišťovny přispívají ženám na péči, včetně laktačního poradenství. Tedy přípravu před porodem i následné konzultace lze v mnoha případech finančně takto zpříjemnit, někdy i celé financovat skrze program pojišťovny.

Například u VZP (111) můžete uplatnit proplacení služeb laktační poradkyně za 3.000,- Kč, u ZPMV (211) můžete uplatnit proplacení služeb laktační poradkyně za 1.000,- Kč, ale i další pojišťovny mají své programy a určité možnosti. Můžete si jednoduše u své pojišťovny ověřit.

Z LÁSKY JSME STVOŘENI, LÁSKOU ŽIJEME

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče a vztahu matky s dítětem, ale i otce s dítětem. Pochopení významu a přínosů kojení je klíčové pro přístup rodičů k dítěti, jejich vztahu a dává dítěti možnost bezpečného láskyplného základu jeho nového života. Tak může vyrůst ve zdravou sebe-vědomou lidskou bytost, která ví, jaké je její místo v proudu života a málokdy sama sebe ztratí.

 

KOJENÍ JE LÁSKA

Jakou formou Vám mohu pomoci?

Osobní setkání, poradenství, podpora. U vás, v porodnici, na domluveném klidném místě (těhotenskou přípravu můžeme při krásném počasí uskutečnit v lůně přírody).

Podpora po telefonu, chatu, online.

Podpora formou psaných vhledů z podpůrných energetických polí.

Využitím harmonizační síly květových esencí (konkrétně pracuji s Australskými květovými esencemi, více na www.kvetoveesence.cz a FB Esence Světla)

Kontakt

Ing. Pavla Marková

  • Praha 10, působnost Praha a okolí
  • Novosedly nad Nežárkou, působnost Jindřichohradecko

Telefon: 777 227 565
E-mail: LP@kojenislaskou.cz

(upřednostňuji první kontakt zprávou, domluvíme se na volání ve vhodném termínu pro obě strany)

Můžete prokliknout na můj web o esencích a další rovině mého poslání www.kvetoveesence.cz

Těším se na naše setkání a spolupráci, s láskou k dětem a budoucnosti naší společnosti, Pavlínka Maya.

Kontaktní formulář

Zásady ochrany osobních údajů