Kojení s láskou

Způsob hodnocení

Způsob hodnocení

Nabízím několik variant spolupráce, tedy i možnosti ohodnocení.

Individuální předporodní příprava – povídání o kojení, fyziologických procesech, propojení s děťátkem, o tom, co vás čeká po porodu, nástup laktace, mýty a pověry o kojení, s jakými problémy se můžete potkat v počátku a jak je řešit, souvislosti, podpora v probouzení mateřské intuice – 1270,- Kč, délka 2 hodiny.

V případě přípravy pro skupinku žen je cena za osobu 770,- Kč (skupinka 2 – 4 žen) a délka setkání je 2,5-3 hodiny.

Samostatná konzultace – 770,- Kč za 1 hodinu.

(V případě osobní návštěvy počítejte s 2 hodinami času, dle potřeby déle – vždy záleží na tématu k řešení.)

Balíček služeb – předporodní 1,5 – 2 hodinová příprava a 1 poporodní návštěva u vás doma či v porodnici. K tomu poradenství po telefonu v rozsahu 30 minut kdykoli, jenž je možné využít i postupně po částech – 3000,- Kč.

Telefonická / online konzultace – 400 Kč za každých 30 minut.

Moji činnost můžete také ocenit formou daru či příspěvku na provoz laktační poradny a vedení podpůrné skupinky pro kojící maminky v Jindřichově Hradci příspěvkem na účet 1251262018 /3030.
Do poznámky prosím uveďte „DAR“ .
Děkuji vám ❤️.

Prvotní a krátké konzultace (5-10 minut), domluvení na postupu a SOS informace jsou ZDARMA.

V případně osobního setkání k ceně uděláme dohodu o cestovném, pokud vyžaduje doprava k vám z mé strany náklady, případně delší čas.

Kombinace výše uvedených služeb a individuální dohody jsou možné, vše je vždy v souladu a souhlasu mě i vás 😊

Dobrá zpráva také je, že některé zdravotní pojišťovny přispívají ženám na péči, včetně laktačního poradenství. Tedy přípravu před porodem i následné konzultace lze v mnoha případech finančně takto zpříjemnit, někdy i celé financovat skrze program pojišťovny.

Například u VZP (111) můžete uplatnit proplacení služeb laktační poradkyně za 3.000,- Kč, u ZPMV (211) můžete uplatnit proplacení služeb laktační poradkyně za 1.000,- Kč, ale i další pojišťovny mají své programy a určité možnosti. Můžete si jednoduše u své pojišťovny ověřit.

Z LÁSKY JSME STVOŘENI, LÁSKOU ŽIJEME

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče a vztahu matky s dítětem, ale i otce s dítětem. Pochopení významu a přínosů kojení je klíčové pro přístup rodičů k dítěti, jejich vztahu a dává dítěti možnost bezpečného láskyplného základu jeho nového života. Tak může vyrůst ve zdravou sebe-vědomou lidskou bytost, která ví, jaké je její místo v proudu života a málokdy sama sebe ztratí.

 

KOJENÍ JE LÁSKA

Jakou formou Vám mohu pomoci?

Osobní setkání, poradenství, podpora. U vás, v porodnici, na domluveném klidném místě (těhotenskou přípravu můžeme při krásném počasí uskutečnit v lůně přírody).

Podpora po telefonu, chatu, online.

Podpora formou psaných vhledů z podpůrných energetických polí.

Využitím harmonizační síly květových esencí (konkrétně pracuji s Australskými květovými esencemi, více na www.kvetoveesence.cz a FB Esence Světla)