Kojení s láskou

Jaký způsob práce mě naplňuje?

Jaký způsob práce mě naplňuje?

Velkou vděčnost pociťuji při komunikaci s maminkami, které chápou, že odpovědnost je na nich. Nevkládají svůj osud do rukou někoho jiného. Hledají a získávají informace, integrují je, nebojí se otevřít své tajné komnaty, mají v těhotenství dost odvahy na hlubší přípravu sama sebe na velkou životní změnu, otevírají podvědomé vzorce, bloky, traumata, protože ví, že skrze svou harmonizaci, uzdravení, odblokování, přepis vzorců ve svých tělesných (i jemnohmotných) strukturách naprosto zásadně ovlivňují život svůj, svého dítěte, dětí, svého okolí… že jen na nich je změna. Že jen ony samy mohou tu změnu udělat.

Komu mohu pomoci?

Konzultace, poradenství, podporu mohu poskytnout komukoli, kdo bude mít zájem a kdo cítí souznění s mým přístupem. Mohu osvětlit téma kojení i tatínkům, babičkám…

Prvotní je vždy ale kojící žena, její vnímání a pochopení je pro vztah s dítětem, respektive pro kojení, klíčové.

N

Mohu pomoci těm, kteří chtějí, ale nenacházejí sílu. Podstatné je rozhodnutí.

N

Mohu pomoci těm, kteří chtějí, ale nenacházejí sílu. Podstatné je rozhodnutí.

N

Mohu pomoci těm, které jsou si vědomé svých bolestí a vzorců, ale nejde jim jít hlouběji, nejde jim minulost přijmout, pustit, odevzdat.

N

Mohu pomoci těm, které ví a samy na svých tématech pracují, aby jim probíhal proces efektivně, ale i dostatečně jemně, aby šel zvládnout.

N

Mohu pomoci těm, které mají pocit, že jsou na „dně“.

Z LÁSKY JSME STVOŘENI, LÁSKOU ŽIJEME

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče a vztahu matky s dítětem, ale i otce s dítětem. Pochopení významu a přínosů kojení je klíčové pro přístup rodičů k dítěti, jejich vztahu a dává dítěti možnost bezpečného láskyplného základu jeho nového života. Tak může vyrůst ve zdravou sebe-vědomou lidskou bytost, která ví, jaké je její místo v proudu života a málokdy sama sebe ztratí.

 

KOJENÍ JE LÁSKA

Jakou formou Vám mohu pomoci?

Osobní setkání, poradenství, podpora. U vás, v porodnici, na domluveném klidném místě (těhotenskou přípravu můžeme při krásném počasí uskutečnit v lůně přírody).

Podpora po telefonu, chatu, online.

Podpora formou psaných vhledů z podpůrných energetických polí.

Využitím harmonizační síly květových esencí (konkrétně pracuji s Australskými květovými esencemi, více na www.kvetoveesence.cz a FB Esence Světla)