Kojení s láskou

Jakou ojedinělou podporu nabízím?

Jak můžeme pracovat?

Můžeme pracovat tak, že harmonizaci povedeme skrze posílení energetického pole či skrze povídání – energii proudící ve slovech, vedení k nalézání vlastních odpovědí, a lze i využít překrásné květové esence, které mají spektrum účinků přesahující všechny možné potřeby, stavy a směry. S esencemi, se kterými pracuji a sestavuji osobní esenci na míru dané bytosti v daný čas, lze cokoli osvětlit, zpracovat, zahojit, zharmonizovat. Při energetickém / intuitivním způsobu práce s esencemi vnímám nejsilnější účinek.

 Pro ženy sebe-vědomé a ženy na cestě k sebe-vědomí je mateřství úžasnou transformací a návratem do dříve ztracené či schované ženské síly. Esence Světla nás mohou v té cestě podpořit a usnadnit nám ji, protože nás jemně vedou, tak jak je v souladu s cestou naší duše. Nezasahují tam, kde to není dovoleno. 

Všechny máme v našich ženských rodových liniích uložené nějaké nepěkné události, ale i můžeme využít sílu a podporu žen, které si svými zkušenostmi prošli, zvládli je různě, ale nyní nám mohou dát velkou sílu a podporu. Napojení na ženskou sílu a sílu rodu je součástí transformace skrze mateřství.

DĚKUJEME VÁM, ŽENY, MATKY, BABIČKY, PRABABIČKY A VŠECHNY MOUDRÉ A SILNÉ ŽENY. CÍTÍME, ŽE VAŠE KREV KOLUJE V NAŠICH ŽILÁCH, ŽE VAŠI SÍLU MŮŽEME NYNÍ UCHOPIT A PROJEVIT V TOMTO ŽIVOTĚ SKRZE SEBE A TAK PROMĚNIT NAŠE NYNĚJŠÍ ŽIVOTY, RODINY A CELÉ LIDSKÉ SPOLEČENSTVÍ VE SPOLUPRACUJÍCÍ, PODPORUJÍCÍ, TVŮRČÍ, BEZPEČNÝ A LÁSKYPLNÝ SVĚT.

Z LÁSKY JSME STVOŘENI, LÁSKOU ŽIJEME

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče a vztahu matky s dítětem, ale i otce s dítětem. Pochopení významu a přínosů kojení je klíčové pro přístup rodičů k dítěti, jejich vztahu a dává dítěti možnost bezpečného láskyplného základu jeho nového života. Tak může vyrůst ve zdravou sebe-vědomou lidskou bytost, která ví, jaké je její místo v proudu života a málokdy sama sebe ztratí.

 

KOJENÍ JE LÁSKA

Jakou formou Vám mohu pomoci?

Osobní setkání, poradenství, podpora. U vás, v porodnici, na domluveném klidném místě (těhotenskou přípravu můžeme při krásném počasí uskutečnit v lůně přírody).

Podpora po telefonu, chatu, online.

Podpora formou psaných vhledů z podpůrných energetických polí.

Využitím harmonizační síly květových esencí (konkrétně pracuji s Australskými květovými esencemi, více na www.kvetoveesence.cz a FB Esence Světla)

DOPLŇKOVÉ A SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY K LAKTAČNÍMU PORADENSTVÍ

pracuji s bylinkami a tvořím jedinečné KOJENÍ A TVORBU MLÉKA PODPORUJÍCÍ SMĚSI pro přípravu ve formě nálevu a denní pití

zapůjčuji STŘÍBRNÉ KLOBOUČKY pro rychlé hojení poškozených bradavek

pracuji s KVĚTOVÝMI ESENCEMI a tvořím na míru kombinace na různá témata související s kojením a potřebami maminek, dětí, ale pro další oblasti života

poskytuji TERAPEUTICKÁ SEZENÍ na témata, která trápí rodiče a děti, k rozkrytí příčin a uvedení situace do rovnováhy

nabízím konzultace v domácím prostředí k poskytnutí náhledu na situaci, se kterou si rodiče ve vztahu k dítěti nevědí rady

provádím KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPII

tvořím autorské květové esence - Esence Světla