Kojení s láskou

Kdo jsem

Kdo jsem

Zdravím vás všechny, kteří se zajímáte o kojení. O jeho přirozenost, podstatu, smysl.

Jsem žena, věnující se mnoha směrům, ale našla jsem se zejména ve vědomém přístupu k životu, propojení s přírodou, s Matkou Zemí, v průvodcovství a inspirování k růstu – duchovnímu, duševnímu, uzdravování, nacházení sebe sama. Ve svých činnostech spolupracuji velmi úzce s květovými esencemi a esencemi vibračními, laděnými na místa, energie, bytosti. S bylinkami a všemi dary Matky Země, využívám energie krystalů, komunikace s přírodními bytostmi.

Pracuji intuitivně a vědomě.

Můj příběh 

Sama jsem matkou a skrze mateřství, díky mé dceři, jsem si prošla velkou osobní transformací a uvědoměním.  Jsem vděčná, že mohu ukazovat cestu dalším lidem.

Také jsem prošla kariérou manažerky, auditorky, školitelky. Žila většinu života v různých traumatech, snažila se zavděčit svým rodičům, snažila jsem se komukoli dokázat, že něco znamenám. Přestože jsem se cítila uvnitř velmi ponížená a nejistá, navenek jsem působila velmi sebevědomě.
Až díky mé vědomé práci sama se sebou, s mými traumaty, bolestmi, zklamáními, až díky tomu, že jsem se ponořila až do počátků, do prenatálu, do raného dětství, až když jsem si dovolila připustit, jak moc mi tehdy chyběla bezpečná milující náruč a přijala jsem to a pochopila, až tehdy jsem se začala uzdravovat, na těle i na duchu. Otevřelo mi to nejvíce mé mateřství.

   

Díky tomu, co jsem sama v sobě nesla, před porodem ještě hodně nevědomě, bylo narození mé dcery ne zcela přirozené, byly dny následné ne příliš klidné, ale učila jsem se z toho a dokázala dojít nadhledu, přijetí, pochopení, dokázala jsem se začít mít ráda, dokázala jsem odpustit.

A protože vím, jak mnoho z nás si nese svá traumata, protože vím, co ta umí spustit pak v tak transformačním čase jako je porod, v citlivém po porodu, protože pak již se hasí požár a málo kdy je to klidný proces… proto jsem si jistá, že největší úkol máme my ženy i naši vědomí partneři v době těhotenství (nebo lépe ještě v přípravě na početí). Že když naše bolístky, bloky, zapouzdřené uschované bolesti pomůžeme vytáhnout na světlo ještě před porodem, můžeme sobě i přicházejícímu malé ale velmi vědomé bytosti usnadnit další cestu. 

Z LÁSKY JSME STVOŘENI, LÁSKOU ŽIJEME

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče a vztahu matky s dítětem, ale i otce s dítětem. Pochopení významu a přínosů kojení je klíčové pro přístup rodičů k dítěti, jejich vztahu a dává dítěti možnost bezpečného láskyplného základu jeho nového života. Tak může vyrůst ve zdravou sebe-vědomou lidskou bytost, která ví, jaké je její místo v proudu života a málokdy sama sebe ztratí.

 

KOJENÍ JE LÁSKA

Jakou formou Vám mohu pomoci?

Osobní setkání, poradenství, podpora. U vás, v porodnici, na domluveném klidném místě (těhotenskou přípravu můžeme při krásném počasí uskutečnit v lůně přírody).

Podpora po telefonu, chatu, online.

Podpora formou psaných vhledů z podpůrných energetických polí.

Využitím harmonizační síly květových esencí (konkrétně pracuji s Australskými květovými esencemi, více na www.kvetoveesence.cz a FB Esence Světla)